edu.jpg
szklasa.bmp
KO | OKE | MEN | CKE | PCEN | UW | UG
logo.jpg
logo.png
Dzień Babci i Dziadzia

Na zakończenie I semestru, w piątek,
17 stycznia 2014 roku, uczniowie edukacji wczesnoszkolnej przygotowali uroczysty Dzień Babci i Dziadzia. Na wstępie Pani Dyrektor Nina Kitlińska ciepło powitała zaproszonych gości. Następnie pokazali się w montażu słowno - muzycznym uczniowie klas: III b, I b, I a
i III a. Klasa druga wystąpiła w przedstawieniu pod tytułem ,,O wesoł
ym bałwanku". Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała dzieciom i  wychowawczyniom za piękne występy, a dziadkom za miłą atmosferę i wysoką frekwencję. Babcia Huberta Lecha, ucznia klasy III a, podziękowała za całą uroczystość i złożyła wszystkim noworoczne życzenia. Oficjalna część artystyczna na sali gimnastycznej przeniosła się na poczęstunek do poszczególnych sal lekcyjnych.